Hurtownia florystyczna

Hurtownia florystyczna to miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia, dodatki i akcesoria do prac florystycznych, dekoracyjnych oraz wszelkiego rodzaju rękodzieła. Coraz częściej floryści i artyści robią zakupy w hurtowniach florystycznych zamiast zrywać się o świcie i jeździć na giełdę kwiatową. Oczywiście pewnie nie jedna hurtownia florystyczna znajduje się na giełdzie, jednak otwarte są one przeważnie jedynie do południa. Co zrobić jeśli klient zamówi kompozycję w koszu, a nam niespodziewanie skończy się gąbka florystyczna? Wtedy hurtownia florystyczna zdaje się jedyną opcją. Chyba, że chce nam się przejść do pobliskiego marketu bądź innej kwiaciarni z prośbą o pomoc.

hurtownia

Hurtownia florystyczna – dostępność

Hurtownie florystyczne występują przeważnie w dużych miastach, bądź na ich obrzeżach. Dojazd? Nie zawsze możliwy, szczególnie przy dużym ruchu w kwiaciarni. W takim wypadku na ratunek przychodzi internetowa hurtownia florystyczna. Wiadomo, trzeba zamówić potrzebny towar wcześniej, ale nie musimy wstawać rano ani specjalnie się fatygować. Wygoda przy robieniu zakupów online to nie jedyny plus jakim cechuje się hurtownia florystyczna online. Ceny są bardzo zbliżone do tych na giełdzie, a często nawet tańsze. Przy większych zamówieniach wysyłkę mamy gratis, a przy częstszych – promocję. Znając potrzeby naszego biznesu możemy odnawiać jedynie złożone wcześniej zamówienie, co jest niesamowitą oszczędnością czasu. Warto znaleźć sobie ulubioną hurtownię florystyczną i cieszyć się kilkoma godzinami snu więcej. Przy założeniu, że kwiaty kupuje się dwa razy w tygodniu 🙂

Hurtownia sztucznych kwiatów
Hurtownia sztucznych kwiatów

sztuczne rośliny dekoracyjne

Susz roślinny
Susz roślinny

egzotyczne suszone dekoracje

Materiały techniczne
Materiały techniczne

potrzebne floryście do pracy

Materiały opakowaniowe
Materiały opakowaniowe

wstążki, tasiemki, kokardki

Hurtownia florystyczna – dla kogo?

Hurtownia florystyczna dostępna na giełdzie kwiatowej, bądź ta stacjonarna przeważnie obsługuje jedynie klientów biznesowych. Florystów posiadających zarejestrowaną działalność gospodarczą, którzy mogą pochwalić się posiadaniem numeru NIP. Hurtownia florystyczna internetowa z kolei nie ma takich obostrzeń. Często w sklepie florystycznym online można zamawiać pojedyncze sztuki w hurtowych cenach, przy osiągnięciu minimalnej kwoty zamówienia. Hurtownia florystyczna sama narzuca swoim klientom kwotę zakupów, którą trzeba przekroczyć, jednak jest to przeważnie od 50 do 100zł.